Бальзами для волосся

Знижки

Бальзами для волосся

Бальзам для волосся призначений для зволоження, надання волоссю блиску, а також збереження кольору фарбованого волосся. За допомогою бальзаму ми відновлюємо кислотно-лужний баланс, після миття шампунем, надаючи гладкість волоссю та еластичність. Бальзами діляться за серіями: - Для надання об'єму біля кореня та зволоження волосся. - Щоб зберегти ...

Бальзам для волосся призначений для зволоження, надання волоссю блиску, а також збереження кольору фарбованого волосся. За допомогою бальзаму ми відновлюємо кислотно-лужний баланс, після миття шампунем, надаючи гладкість волоссю та еластичність. Бальзами діляться за серіями: - Для надання об'єму біля кореня та зволоження волосся. - Щоб зберегти колір. - Балансування лужного балансу. - Для сухого та пошкодженого волосся. Вибір бальзаму залежить від структури вашого волосся.

волос предназначен для увлажнения, придания волосам блеска, а так же сохранения цвета окрашенным волосам. С помощью бальзама мы восстанавливаем кислотно-щелочной баланс, после мытья шампунем, придавая гладкость волосам и эластичность. Бальзамы делятся по сериям : - Для придания объема у корня и увлажнения волос. - Для сохранения цвета. - Балансировка щелочного баланса. - Для сухих и поврежденных волос. Выбор бальзама зависит от структуры ваших волос.

Докладніше

Бальзами для волосся Товарів у наявності: 17

Показані 1 - 17 із 17 пунктів
Показані 1 - 17 із 17 пунктів