Категорії

Acme Professional

ПРО КОМПАНІЮ Acme Professional

Бренди компанії: Demira, Saflora, Siena, Beauty Plus, Fortesse PRO, jNOWA, Naivy

Компанія Acme-Color та Acme-Professional - це найбільше підприємство на території України, яке займається виробництвом косметичних засобів для волосся, які відповідають європейським стандартам якості.

Продукція компанії дуже широко представлена ​​на ринку України та за її межами, підкоряючи своєю ціною та якістю дедалі більше країн.

Основним напрямком у компанії Acme Professional є виробництво продукції для професійного фарбування волосся, а також професійних засобів догляду за волоссям. Весь час на виробництві у лабораторії ведеться постійна робота з впровадження та оптимізації рецептур на основі новітніх технологій.

Для виробництва продукту компанія використовує високоякісну та безпечну сировину, а також натуральні екстракти виробництва світових лідерів хімічної індустрії, таких як Henkel (Німеччина), Huwell (Італія), Lowenstein (США) та інші.

Весь асортимент продукції сертифікований, має санітарний – епідеміологічний висновок.

У 2005 році на підприємстві впроваджено європейську систему управління якістю ISO 9001:2000, що важливо у виробництві якісного продукту.

Величезна перевага в цій компанії – поєднання ціни та якості. Ви купуєте якісний продукт не сплачуючи зайвого. Додаткові витрати, які інші компанії несуть на транспортні витрати, митницю, рекламу та ліцензію на продаж в Україні, наша компанія не несе, оскільки перебуває та виробляє свої продукти на території України. За рахунок чого Ви можете дозволити купити хороший товар за прийнятну ціну.

Принцип цієї компанії – випускати ЯКІСНИЙ вітчизняний продукт, завжди вдосконалюватись та рости як Український бренд, виходячи на світовий рівень!

 

Позитивні моменти:

Плюс полягає в тому, що виробник має свій завод та свою лабораторію для розробок та вдосконалення продуктів. У лабораторії тестується вся косметика, перш ніж вона потрапить до рук кінцевого споживача.

Не може не тішити нас те, що продукти виготовляються з високоякісної сировини, того, що використовують інші відомі, вже розкручені, фірми виробники.